DJI Osmo Mobile

Właściwości pokoju:

Liczba miejsc: 1

Zasady i opłaty:

Godziny otwarcia: 10:00 - 18:00

Dodatkowe informacje dla rezerwujących:

DJI Osmo Mobile - gimbal do smartfonów / iPhone

 Nowa jakość


Stabilizator ręczny DJI Osmo Mobile zwraca na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że proponuje nam całkowicie nowe podejście do nagrywania materiałów wideo z wykorzystaniem smartfona. Wszystko za sprawą potrójnej stabilizacji obrazu, która sprawia, że możliwe staje się uchwycenie w najwyższej jakości każdej z chwil. Płynne ujęcia z telefonu będą czymś oczywistym bez względu na to, jaki będzie sam charakter wideo.

 W kadrze bez względu na okoliczności


Dzięki DJI Osmo Mobile w końcu możliwe stanie się nagrywanie dokładnie tego, na co mamy ochotę. Tu warto wspomnieć choćby o możliwości śledzenia przez kamerę obiektu, który zaznaczyliśmy na ekranie telefonu. Pozwoli to nam na oderwanie się od nagrywania, co jest niezwykle ważne, gdy wokół nas dzieją się rzeczy wyjątkowe.

 Nowe podejście do systemu stabilizacji

DJI Osmo Mobile zwraca na siebie uwagę również dlatego, że charakteryzuje się 3-osiowym systemem stabilizacji. To właśnie on pozwala nie tylko na wykrycie, ale i na wyeliminowanie każdego niepotrzebnego ruchu. Sprawia to, że możemy cieszyć się nie tylko wyjątkowo stabilnymi, ale i płynnymi ujęciami, które, z uwagi na relatywnie długi czas ekspozycji, są zawsze wyraźne i ostre.

Podgląd

 Mocną stroną rozwiązania jest też bezpłatna aplikacja DJI GO. Pozwala ona na natychmiastowy dostęp do informacji na temat tego, co w danym momencie jest nagrywane przez kamerę smartfona. Jednocześnie jesteśmy w stanie bez problemu zmienić nie tylko wszystkie ustawienia, ale i parametry nagrania. Nie można tu nie wspomnieć również o solidnym uchwycie, który sprawia, że bez względu na pozycję, w jakiej się znajdujemy, nie musimy bać się o bezpieczeństwo telefonu.

 

Funkcjonalność na jeszcze wyższym poziomie

Osmo Mobile przyczynia się do tego, że nasz smartfon zyskuje na funkcjonalności. Dobrym przykładem jest tu choćby funkcja Motion Timelapse, która umożliwia nagrywanie oryginalnych materiałów obrazujących w wyjątkowo piękny sposób upływ czasu. Inną przydatną funkcją jest przekaz na żywo, nic więc nie stoi na przeszkodzie temu, aby filmowane przez nas ujęcia były przekazywane w czasie rzeczywistym na portale takie, jak Facebook lub YouTube. Osmo Mobile jest też dowodem na to, że wykonywanie zdjęć panoramicznych nie musi być zadaniem jedynie dla profesjonalistów. Umożliwia to nieskomplikowana funkcja automatycznej panoramy.

 
Przyjazna obsługa

Decydując się na Osmo Mobile nie trzeba też obawiać się o to, że nie poradzimy sobie z jego obsługą, ta jest bowiem intuicyjna. Znakomitym rozwiązaniem okazuje się choćby wbudowany joystick, który można dostosować do naszych własnych potrzeb. Tylko od nas będzie zależeć między innymi jego czułość oraz kierunek, w jakim ma się poruszać oś. Nie można nie docenić również dedykowanych przycisków nagrywania i zdjęć. Połączenie smartfona z gimbalem również nie wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej, okazuje się bowiem, że z pomocą przychodzi nam sprawdzona technologia Bluetooth. Nie można nie wspomnieć także o akumulatorze, który zwraca na siebie uwagę ze względu na niespotykaną wydajność. Pracuje nawet 4,5 godziny po jednym naładowaniu, sama czynność zwykle nie zajmuje przy tym więcej niż 180 minut.


Akcesoria i aplikacje w niemal nieograniczonym wyborze

Jeśli Osmo Mobile w swojej dotychczasowej formie wydaje się komuś niewystarczające, zawsze istnieje możliwość jego rozbudowy. Na klientów czekają więc między innymi podstawki, statywy, mikrofony, oświetlenie i zróżnicowane uchwyty. To właśnie dzięki temu mamy do czynienia z rozwiązaniem, które sprosta zróżnicowanym oczekiwaniom. Zobacz akcesoria do DJI Osmo

W zestawie

DJI Osmo Mobile
1 x Oryginalny akumulator 980mAh 
Kabel USB
Pasek na nadgarstek

Pokrowiec

Polska instrukcja


Specyfikacja

 Uchwyt DJI Osmo Mobile

Wymiary 61.8 x 48.2 x 161.5 mm
Waga 201 g
Max. wymiary smartfona 84,8 x 8,4 mm

 

Gimbal DJI Osmo Mobile 

Model Zenmuse ZM01
Waga 300 g
Moc wyjściowa 2,5 W
Zakres wibracji kątowych ±0.03°
Zakres kontroli Roll: ±25°
  Pan: ±150°
Zakres mechaniczny Tilt: -125° to +35°
Max prędkość kontroli 120°/s

Inteligentny akumulator w DJI Osmo Mobile

Model HB01-522365
Typ LiPo
Pojemność 980 mAh
Moc 10.8 Wh
Napięcie 11.1 V
Temp. ładowania 5° to 40°C
Temp. pracy 0° to 40°C

Cennik

13 lipca31 grudnia
od 70,00 zł / dzień
  • w środku tygodnia70,00 zł / dzień
  • weekend70,00 zł / dzień
Cena już od70,00 zł
Gwarancja najniższej ceny pokoi tylko na naszej stronie www
Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności